ginekolog gdynia

GINEKOLOGIA

ginekolog gdynia

Dziedzina medycyny, której podstawowym założeniem jest sprawowanie opieki lekarskiej nad kobietą w każdym okresie jej życia. Lekarz ginekolog zapobiega oraz leczy choroby kobiecych narządów płciowych, choroby weneryczne czy też problemy związane z płodnością. Istotną częścią jego pracy jest również opieka nad kobietą w okresie prokreacji. Udziela przyszłym matkom wszystkich informacji dotyczących ciąży – przebiegu, zagrożeń czy porodu. W swojej pracy wykorzystuje dostępne mu badania diagnostyczne takie jak: cytologia, kolposkopia czy też badanie USG.

Znajdziesz u nas lekarzy ginekologów – specjalistów z dużą wiedzą i doświadczeniem w zakresie ginekologii.

Lekarzy, którzy podczas swej kariery zawodowej zmagają się z problemami oraz skomplikowanymi przypadkami z zakresu położnictwa, onkologii czy endokrynologii ginekologicznej.

Lekarzy, którzy otoczą Cię opieką na najwyższym poziomie i zapewnią kompleksowe leczenie od wczesnej młodości poprzez wszystkie etapy życia.

Lekarzy, których na co dzień spotkasz w trójmiejskich szpitalach, na korytarzach oddziałów ginekologicznych.

W naszym Centrum Medycznym znajdziesz lekarzy ginekologów, którzy są świadomi, że problemy naszych Pacjentów dotyczą ich intymnej sfery życia, a wizyta powinna przebiegać z należyta troską i delikatnością. Stąd też w jej trakcie zapewniają indywidualne podejście, właściwą atencję oraz zrozumienie, które naszym zdaniem stanowi integralną część ich pracy oraz świadczy o ich profesjonalizmie.

zdjęcie certyfikat jakości IMED

Naszym nadrzędnym celem było stworzenie miejsca, gdzie komfort i wygoda przeplatać się będzie z bezpieczeństwem. Bezpieczeństwem związanym zarówno z zapewnieniem Pacjentkom odpowiedniej opieki medycznej (poprzez wiedzę i doświadczenie przyjmujących lekarzy), jak i z bezpieczeństwem związanym z techniką (skrupulatna dbałość o serwisowanie oraz przeglądy aparatury medycznej).

Dlatego też posiadany przez nas nowoczesny sprzęt klasy klinicznej zapewnia doskonałą jakość obrazowania oraz diagnostyki, minimalizując tym samym możliwość popełnienia błędu przez lekarza. Pokoje higieny znajdujące się  przy gabinecie zapewnią Wam niezbędną intymność, a jednorazowe spódniczki oraz kapcie podniosą Wasz komfort.

Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku kobiet ciężarnych nasza odpowiedzialność wzrasta podwójnie, dlatego wychodzimy z założenia, iż profesjonalnie wyposażony gabinet to gwarancja bezpieczeństwa Twojego oraz Twojego Dziecka.

czym się zajmujemy?

nasze gabinety

ginekolog gdynia gabinet cmimed

ginekologia

Jest dziedziną medycyny, która skupia się na profilaktyce oraz leczeniu schorzeń żeńskiego układu płciowego.

Zakres schorzeń wymagających konsultacji u lekarza ginekologa to między innymi:

 • nieregularne miesiączkowanie,
 • bardzo bolesne miesiączki,
 • stany zapalne pochwy,
 • upławy,
 • niepłodność,
 • bóle w okolicy podbrzusza, w piersiach,
 • ból podczas lub po stosunku,
 • nowotwory narządów rodnych.

Warto również zaznaczyć, że z pomocy lekarza ginekologa można skorzystać przed planowanym rozpoczęciem współżycia w celu doboru najodpowiedniejszej metody antykoncepcyjnej.

W naszym Centrum dostępne są również implanty oraz wkładki antykoncepcyjne.

Każda kobieta, która przekroczyła 16 rok życia lub rozpoczęła współżycie, powinna być pod stałą opieką ginekologa.

konsultacja

USG ginekologiczne

cytologia

230 zł

położnictwo

Jest to dziedzina medycyny, która skupia się na opiece nad kobietą (oraz jej dzieckiem) w okresie ciąży, porodu oraz połogu.

Ponieważ ciąża jest to moment w życiu kobiety, którym wymaga ona szczególnej opieki oraz kontroli lekarskiej, już od pierwszego tygodnia zagwarantujemy Wam:

 • wiedzę oraz doświadczenie naszych lekarzy, których spotkacie na oddziałach ginekologiczno-położniczych trójmiejskich szpitali,
 • dostęp do urządzeń pozwalających na skuteczne oraz wczesne wykrycie ewentualnych zaburzeń w rozwoju ciąży,
 • wykonanie badań laboratoryjnych, które pozwolą zadbać o zdrowie kobiety ciężarnej oraz jej dziecka.

Zakres konsultacji ginekologa położnika obejmuje głównie:

 • okres planowania ciąży (przygotowanie do ciąży , stworzenie planu opieki przedporodowej),
 • okres ciąży (dbałość o jej prawidłowy przebieg),
 • okres połogu (konsultacje po urodzeniu dziecka).

badania

 • badania USG

Wykonujemy badania piersi, narządu rodnego oraz badanie USG u kobiet ciężarnych. Wykorzystujemy najbardziej zaawansowane kliniczne aparaty Philipsa – wysoka jakość obrazowania, niezawodność oraz czułość – co zwiększa pewność rozpoznania i  minimalizuje błędny odczyt.

 • badania cytologiczne (cytologia)

Jest to metoda wykrywania nieprawidłowych komórek, najczęściej stosowana w odniesieniu do wykrywania raka szyjki macicy. Badanie jest całkowicie bezbolesne. Pobrany rozmaz jest wysyłany najpóźniej dnia następnego do laboratorium, na wynik czeka się około 10 dni.

LEKARZE GINEKOLODZY

GDYNIA   |   RUMIA

GDYNIA

ginekolog gdynia

lekarz ginekolog
lek. med. Justyna Piaskowska-Cała

lekarz ginekolog
lek. med. Aleksandra Swaczyna

RUMIA

ginekolog gdynia

lekarz ginekolog
lek. med. Katarzyna Pniewska-Undro

lekarz ginekolog
lek. med. Marta Pazderska

lekarz ginekolog
lek. med. Aleksandra Swaczyna