STOMATOLOGIA
DOROSŁYCH

Jest to wizyta, na której dokładnie sprawdzimy stan Twojego uzębienia. Obejmuje ona: rozmowę, badanie, a w razie potrzeby wykonanie oraz omówienie zdjęć RTG (RTG pantomograficzne) i zdjęć wewnątrzustnych uzyskanych za pomocą specjalistycznej kamery. Będzie to czas na wstępne rozpoznanie problemu, postawienie diagnozy oraz określenie orientacyjnych kosztów leczenia. Jest to dla nas bardzo ważny moment, ponieważ chcemy abyście dokładnie wiedzieli, jak ma wyglądać przyszłe leczenie oraz dlaczego i na jakie procedury decydujecie się w naszym Centrum.

CENA:
konsultacja stomatologiczna – 100 zł
konsultacja stomatologiczna + zdjęcie pantomograficzne – 180 zł

Jest to wizyta, na której przeprowadzimy bardzo dokładne badanie wewnątrzustne, omówimy modele diagnostyczne oraz ocenimy trójwymiarową tomografię komputerową. Badanie wraz z analizą pozwolą na zaproponowanie kliku możliwych rozwiązań protetycznych (ocenę warunków do wprowadzenia implantów) a następnie na wspólny wybór najkorzystniejszego rozwiązania. Otrzymasz indywidualnie sporządzany plan leczenia wraz z kosztorysem.

CENA:
konsultacja protetyczna – 200 zł
konsultacja implantologiczna – 200 zł

W naszym Centrum stawiamy na bezpieczeństwo oraz komfort. Dlatego stosujemy różne techniki znieczuleń jak:

  • nowoczesny komputerowy system THE WAND – całkowicie bezbolesny, bezstresowy i bezpieczny. Dzięki komputerowi zainstalowanemu w urządzeniu przez cały czas podawane są informacje o przenikaniu leku i samoczynnym regulowaniu jego tempa i ciśnienia podania.

  • sedacja wziewna (gaz rozweselający) – która umożliwia ograniczenie świadomości Pacjenta, częściowe zniesienie czucia bólu oraz stopniowe pozbycie się lęku. Podawany za pomocą specjalnej maseczki wprowadzi Cię w stan rozluźnienia, odprężenia.

  • znieczulenie ogólne (narkoza) – umożliwia przeprowadzenie kompleksowego leczenia stomatologicznego, w trakcie którego Pacjent nie odczuwa bólu przez co stres związany z wizytą u dentysty zostaje zredukowany do minimum. Jest to najbardziej zaawansowana forma znieczulenia w stomatologii.

CENA:
znieczulenie klasyczne (nasiękowe) – 30 zł
znieczulenie komputerowe THE WAND – 40 zł
gaz rozweselający – 180 zł
znieczulenie ogólne (narkoza) pierwsza godzina – 1000 zł
znieczulenie ogólne (narkoza) każde kolejne 30 minut – 400 zł

W celu odtworzenia pierwotnego kształtu, koloru oraz funkcji Twoich zębów stosujemy tylko najnowszej generacji materiały kompozytowe. Chcąc osiągnąć idealne dopasowanie i piękno korzystamy z całej palety barw i przezierności. Doświadczenie i wiedza naszych lekarzy w połączeniu z najwyższej jakości klejami skutkuje szczelnością oraz trwałością wypełnienia.

CENA:
wypełnienie zęba – od 190 zł

Czyli sposób na uratowanie zęba, w którym rozwija się stan zapalny miazgi. Polega na dokładnym oczyszczeniu kanałów, dezynfekcji a następnie wypełnieniu odpowiednim materiałem (gutaperką). Mając na celu Twoją wygodę, leczenie kanałowe przeprowadzimy w znieczuleniu, obowiązkowo z użyciem koferdamu oraz endometru. W sytuacjach wyjątkowo skomplikowanych skorzystamy z mikroskopu zabiegowego (Carl Zeiss) umożliwiającego pracę w ponad 25 krotnym powiększeniu. Cały proces leczenia będziemy monitorować przy użyciu radiowizjografi cyfrowej. Nowoczesny, specjalistyczny sprzęt oraz doświadczenie i wiedza naszych stomatologów dają gwarancję wyleczenia tych zębów, które kiedyś kwalifikowano do usunięcia.

CENA:
leczenie kanałowe – od 660 zł
usunięcie złamanego narzędzia – od 440 zł
ponowne leczenie kanałowe (re-endo) – wycena indywidualna

Zdrowy, piękny uśmiech nieodłącznie kojarzy się z prostymi, równo ustawionymi zębami. Na wizycie konsultacyjnej w naszym Centrum, chętnie poznamy Twoje oczekiwania, aby móc przedstawić Tobie informacje dotyczące wady zgryzu, dostępne metody leczenia oraz jego etapy. Pobierzemy wyciski celem wykonania modeli diagnostycznych, wykonamy oraz przeanalizujemy zdjęcia pantomograficzne i cefalometryczne.

CENA:
konsultacja ortodontyczna – 100 zł
aparat ruchomy – od 750 zł
aparat stały – od 1800 zł

Jest rodzajem uzupełnienia protetycznego jednozębowego o wyglądzie czapeczki. Stosowana w przypadku gdy znaczna część zęba uległa uszkodzeniu w wyniku: próchnicy, licznych wypełnień, działania kwasów oraz po zakończonym leczeniu kanałowym. Współpracując z najlepszymi laboratoriami protetycznymi, opierając się na posiadanej przez nas wiedzy i doświadczeniu chcemy i tworzymy naturalnie wyglądający uśmiech zaprojektowany specjalnie dla Ciebie. Podążając za światowymi standardami łączymy trwałość z czynnikiem estetycznym, dlatego w naszej ofercie znajdziecie zarówno korony licowane porcelaną, jak i korony pełnoceramiczne.

CENA:
korona porcelanowa na metalu – od 1200 zł
korona pełnoceramiczna – od 1800 zł

Jest to rodzaj uzupełnienia protetycznego ruchomego zastępującego większą ilość zębów. Jest alternatywnym rozwiązaniem dla Pacjentów, u których zarówno ilość, jak i jakość pozostałego uzębienia w jamie ustnej uniemożliwia wykonanie prac stałych (koron lub mostów). Mając na celu Twój komfort przed wykonaniem protezy wykonamy analizę estetyczno-funkcjonalną, a najlepsze rozwiązanie zostanie dobrane indywidualnie pod Twoje wymagania. Znajdziecie u nas zarówno protezy akrylowe czy protezy szkieletowe, jak i protezy bezklamrowe.

CENA:
proteza akrylowa – od 1000 zł
proteza szkieletowa – od 2000 zł
proteza bezklamrowa (kombinowana) – wycena indywidualna

Jest to najmniej inwazyjna, najbardziej precyzyjna i najszybsza metoda poprawy kształtu, koloru oraz funkcji zęba. Piękny, biały uśmiech rodem z Hollywood  – to właśnie licówki. Technicznie, są to cienkie porcelanowe płatki wykonane w laboratorium protetycznym. Jesteśmy świadomi, że zapewniają one jedną z najbardziej spektakularnych zmian w uzębieniu, dlatego przy ich wykonaniu tak bardzo zależy nam na ich jakości – wykonują je tylko najbardziej doświadczeni technicy dentystyczni. Dobierają oni odpowiednie materiały, które zapewniają trwałość, kolor i połysk licówek, tak abyś cieszył się pełną harmonią uśmiechu.

CENA:
licówka porcelanowa – od 1800 zł

Implant jest najnowocześniejszą i najbardziej naturalną metodą uzupełniania brakującego zęba. Składa się z części umocowanej w kości – tytanowego korzenia, łącznika oraz korony odtwarzającej naturalny ząb. Stosowany przez nas system ceniony jest za niezawodność, przewidywalność, trwałość oraz komfort użytkowania.

CENA:
implant – 2500 zł
korona na implancie – od 2000 zł

W sytuacji kiedy standardowe leczenie zachowawcze lub endodontyczne jest niewystarczające zęby poddaje się ekstrakcji chirurgicznej czyli wyrwaniu. Zdajemy sobie sprawę, że złożoność takiego zabiegu często wywołuje pewne obawy, dlatego też wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i dokładnie tłumaczymy w jaki sposób będzie przebiegało leczenie. Stawiamy na indywidualne podejście, dlatego przed każdym zabiegiem przeprowadzimy diagnostykę cyfrową – badanie tomografem komputerowym lub zdjęcia rentgenowskie.

CENA:
konsultacja chirurgiczna – 100 zł
usunięcie zęba – od 165 zł
usunięcie zęba mądrości – od 495 zł
podcięcie wędzidełka języka – 330 zł

Wybielenie jest zabiegiem, który skutecznie i szybko może poprawić estetykę Twojego uśmiechu. W zależności od osobistych preferencji możesz wykonać je na dwa sposoby. W CM IMED oferujemy wybielanie metodą gabinetową podczas jednej wizyty lub metodą nakładkową, którą możesz przeprowadzić samodzielnie w domu.

CENA:
usuwanie przebarwień (ICON) – od 245 zł
wybielanie zębów domowe (nakładki) – 880 zł
wybielanie zębów gabinetowe – 1100 zł

Obejmuje:

  • skaling czyli usuwanie za pomocą ultradźwięków kamienia nazębnego (złogów naddziąsłowych ze wszystkich zębów). Skaling zapobiega chorobom przyzębia i likwiduje przykry zapach z ust, będący wynikiem działania bakterii zgromadzonych w kamieniu.
  • piaskowanie czyli usuwanie osadu nazębnego i przebarwień mieszaniną wody i powietrza z dwuwęglanem sodu.
  • polerowanie czyli usuwanie osadu i przebarwień miękkimi szczoteczkami i pastą polerującą. Po zabiegu zęby stają się jaśniejsze i gładsze, dzięki czemu powstawanie nowych przebarwień jest utrudnione.
  • fluoryzacja czyli aplikowanie na oczyszczone zęby roztworu fluoru w postaci żelu za pomocą jednorazowych łyżek. Fluor, przenikając do szkliwa, wzmacnia zęby i zmniejsza ryzyko powstania próchnicy

Kompleksowy zabieg trwa około 1 godziny i wykonywany jest przez wysoko wykwalifikowaną oraz doświadczoną higienistkę stomatologiczną. Czyste, zdrowe zęby i dziąsła to gwarancja jakości oraz trwałości wszystkich wykonywanych przez nas prac odbudowy zęba.

CENA:
skaling – 130 zł
piaskowanie – 160 zł
fluoryzacja – 85 zł
kompleksowa higienizacja (skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja) – od 250 zł

Możliwość obrazowania wykorzystywana jest przy zabiegach endodontycznych (leczenia kanałowego), protetycznych, chirurgicznych, jak i zachowawczych. Już podczas pierwszorazowych wizyt konsultacyjnych zalecane jest wykonanie takiego zdjęcia celem dokładnej analizy Twoich zębów (zdjęcie pokazuje najdrobniejsze szczegóły Twojego uzębienia i tkanek wokół zębów, które są niewidoczne gołym okiem). Posiadany przez nas sprzęt marki Sirona, charakteryzuje się dużymi możliwościami diagnostycznymi, wysoką rozdzielczością oraz bardzo niskim promieniowaniem. Ma to ogromny wpływ na Twoje bezpieczeństwo oraz jakość badania.

CENA:
zdjęcie punktowe – 30 zł
zdjęcie panoramiczne – 80 zł
zdjęcie cefalometryczne – 80 zł

STOMATOLOGIA
DZIECIĘCA

Jest to wizyta, która służy zapoznaniu się dziecka z lekarzem dentystą oraz jego otoczeniem – gabinetem stomatologicznym. W naszym Centrum odbywa się ona w formie zabawy, bez wykonywania żadnych zabiegów leczniczych – jej celem jest przyzwyczajenie dziecka do współpracy z dentystą. Podczas takiej wizyty szczegółowo poinformujemy Was na temat diety oraz sposobu pielęgnacji zębów Waszych Pociech.

CENA:
wizyta adaptacyjna – 110 zł

Jest to wizyta, na której dokładnie sprawdzimy stan uzębienia Twojego Dziecka. Obejmuje ona: rozmowę, badanie, a w razie potrzeby wykonanie oraz omówienie zdjęć RTG (RTG pantomograficzne) i zdjęć wewnątrzustnych uzyskanych za pomocą specjalistycznej kamery. Będzie to czas na wstępne rozpoznanie problemu, postawienie diagnozy oraz określenie orientacyjnych kosztów leczenia. Jest to dla nas bardzo ważny moment, ponieważ chcemy abyście dokładnie wiedzieli, jak ma wyglądać przyszłe leczenie oraz dlaczego i na jakie procedury decydujecie się w naszym Centrum.

CENA:
konsultacja stomatologiczna – 100 zł
konsultacja stomatologiczna + zdjęcie pantomograficzne – 180 zł

Różnice wynikające z odmiennej budowy anatomicznej oraz słabej mineralizacji zębów mlecznych, sprawiają, że „mleczaki” są dużo bardziej podatne na próchnicę. Dlatego tak ważne jest zastosowanie odpowiednich materiałów stomatologicznych. Mając na celu komfort oraz bezpieczeństwo zębów Twojego dziecka stosujemy tylko sprawdzone, wysokiej klasy rozwiązania dobrane indywidualnie dla każdego Małego Pacjenta. Wypełnienie białe czy kolorowe – wybór pozostawimy naszemu Pacjentowi.

CENA:
wypełnienie zęba mlecznego – od 145 zł

W naszym Centrum stawiamy na bezpieczeństwo oraz komfort. Dlatego stosujemy różne techniki znieczuleń jak:

  • nowoczesny komputerowy system THE WAND – całkowicie bezbolesny, bezstresowy i bezpieczny. Dzięki komputerowi zainstalowanemu w urządzeniu przez cały czas podawane są informacje o przenikaniu leku i samoczynnym regulowaniu jego tempa i ciśnienia podania.
  • sedacja wziewna (gaz rozweselający) – która umożliwia ograniczenie świadomości Pacjenta, częściowe zniesienie czucia bólu oraz stopniowe pozbycie się lęku. Podawany za pomocą specjalnej maseczki wprowadzi Cię w stan rozluźnienia, odprężenia.
  • znieczulenie ogólne (narkoza) – umożliwia przeprowadzenie kompleksowego leczenia stomatologicznego, w trakcie którego Pacjent nie odczuwa bólu przez co stres związany z wizytą u dentysty zostaje zredukowany do minimum. Jest to najbardziej zaawansowana forma znieczulenia w stomatologii.

CENA:
znieczulenie klasyczne (nasiękowe) – 30 zł
znieczulenie komputerowe THE WAND – 40 zł
gaz rozweselający – 150 zł
znieczulenie ogólne (narkoza) pierwsza godzina – 1000 zł
znieczulenie ogólne (narkoza) każde kolejne 30 minut – 400 zł

LEKARZE
SPECJALIŚCI

cena
konsultacja ginekologiczna (badanie + USG) 200 zł
konsultacja ginekologiczna (badanie + USG + cytologia) 230 zł
konsultacja ginekologiczna (badanie + cytologia LBC) 280 zł
wizyta ginekologiczna z wykonaniem USG 3D/4D 300 zł
badanie prenatalne 300 zł
założenie implantu antykoncepcyjnego (Implanon NXT) 1100 zł
założenie wkładki antykoncepcyjnej (Kyleena) 1100 zł
dopasowanie Pessara 150 zł
cena
konsultacja endokrynologiczna 160 zł
konsultacja endokrynologiczna online 160 zł
konsultacja endokrynologiczna + USG (tylko Gdynia) 260 zł
cena
konsultacja dermatologiczna 120 zł
cena
konsultacja laryngologiczna 120 zł
konsultacja laryngologiczna u dziecka (tylko Gdynia) 120 zł
podcięcie wędzidełka języka (tylko Gdynia) 300 zł
drobne zabiegi laryngologiczne (tylko Gdynia) od 150 zł
cena
konsultacja ortopedyczna 120 zł
USG bioderek + konsultacja 120 zł
cena
konsultacja urologiczna (badanie + USG) od 170 zł
założenie cewnika (tylko Gdynia) 120 zł
wymiana cystostomii (tylko Gdynia) 150 zł
wycięcie zmian prącia/moszny (tylko Gdynia) 300 zł
plastyka wędzidełka (tylko Gdynia) 750 zł
plastyka napletka (tylko Gdynia) 1500 zł
obrzezanie (tylko Gdynia) 1500 zł
cena
konsultacja internistyczna (tylko Rumia) 100 zł
cena
konsultacja reumatologiczna (tylko Gdynia) 150 zł
cena
USG tarczycy 120 zł
USG jamy brzusznej 120 zł
USG piersi 120 zł
USG jąder 120 zł
USG przezciemiączkowe 120 zł
USG tkanki miękkiej 120 zł
USG Doppler kończyny dolnej 130 zł
USG Doppler kończyn dolnych (prawa + lewa) 260 zł
USG Doppler kończyny górnej 130 zł
USG Doppler tętnic szyjnych 130 zł
USG bioderek + konsultacja 120 zł

REHABILITACJA

cena  karnet
Sollux 8 zł 70 zł
Diadynamic (1/2 okolice) 12/17 zł 110/150 zł
Laseroterapia punktowa (4 min) 12 zł 110 zł
Laseroterapia skaner (8 min) (1/2 okolice) 10/15 zł 90/140 zł
Ultradźwięki (1/2 okolice) 12/17 zł 110/150 zł
Elektrostymulacja 12 zł 110 zł
Elektrofonoforeza (1/2 okolice) 15/22 zł 140/210 zł
Galwanizacja (1/2 okolice) 12/17 zł 110/150 zł
Jonoforeza (1/2 okolice) 12/17 zł 110/150 zł
Krioterapia 12 zł 100 zł
Pole Magnetyczne 10 zł 90 zł
Prądy Nemeca (1/2 okolice) 12/17 zł 110/150 zł
Prądy Kotza 12 zł 110 zł
Prądy TENS 12 zł 110 zł
Prądy Traeberta 12 zł 110 zł
cena karnet
Ćwiczenia indywidualne (30/60 min) 60/100 zł 500/900 zł
Ćwiczenia grupowe (45 min) 10 zł 80 zł
Ćwiczenia specjalne (30 min) 80 zł 700 zł
Redcord (15/30 min) 20/35 zł 190/340 zł
Kinesiology Taping (1 okolica) 30 zł 290 zł
Kinesiology Taping 2 okolice) 50 zł 470 zł
cena karnet
Kąpiel wirowa kończyn dolnych 15 zł 140 zł
Kąpiel wirowa kończyn górnych 12 zł 110 zł
cena karnet
masaż leczniczy kręgosłupa (15/30 min) 40/60 zł 300/500 zł
masaż leczniczy karku (15/30 min) 40/60 zł 300/500 zł
masaż leczniczy kończyny (15/30 min) 40/60 zł 300/500 zł
masaż leczniczy twarzy (20 min) 40 zł 350 zł
masaż antycellulitowy (30 min) 50 zł 480 zł
masaż relaksacyjny (30/60 min) 60/100 zł 500/900 zł
drenaż limfatyczny (20/30 min) 40/60 zł 350/500 zł
cena karnet
Masaż + 2
(masaż 30 min + 2 zabiegi z fizykoterapii)
65 zł 600 zł
Masaż + 3
(masaż 30 min + 3 zabiegi z fizykoterapii)
75 zł 700 zł
Kinezyterapia + 2
(ćwiczenia 30 min + 2 zabiegi z fizykoterapii)
65 zł 600 zł
Kinezyterapia + 3
(ćwiczenia 30 min + 3 zabiegi z fizykoterapii)
75 zł 650 zł
Kinezyterapia specjalna + 2
(ćwiczenia specjalne 60 min + 2 zabiegi z fizykoterapii)
100 zł 900 zł
cena
terapia falą uderzeniową
(Shock Master – 1 zabieg)
60 zł
terapia falą uderzeniową
(Shock Master – 5 zabiegów)
290 zł
terapia falą uderzeniową
(Shock Master – 10 zabiegów)
580 zł
cena 
konsultacja fizjoterapeutyczna 70 zł

SYSTEM RATALNY MEDIRATY