CM IMED CM IMED CM IMED Rumia CM IMED Rumia
Stomatologia bez bólu - ICON
Stomatolog, dentysta Rumia
wypełnienie bez wiercenia?
Kolposkopia Rumia - zdjęcie kolposkopu

Kolposkopia Rumia - bez strachu

niezawodna profilaktyka w walce z rakiem!
dowiedz się więcej
USG bioderek Rumia, zadbaj o stawy swojego dziecka
napis USG bioderek Rumia
zadbaj o stawy Twojego dziecka
dowiedz się więcej
 

Rehabilitacja

Fizykoterapia

Jest to jedna z form fizjoterapii, w której oddziałuje się na organizm człowieka poprzez rozmaite bodźce fizyczne: prąd elektryczny, światło, niską temperaturę czy też ultradźwięki. W wyniku czego w tkankach zachodzą procesy biologiczne umożliwiające całkowitą likwidację bólu, stanów zapalnych lub obrzęków. Zabiegi te mogą być stosowane jako leczenie główne (podstawowe), lub też jako leczenie pomocncze.
 

Wykonujemy następujące zabiegi:

Kinezyterapia


Jest obok fizykoterapii, jedną z dwóch głównych dziedziń fizjoterapii. Polega na leczeniu ruchem (gr. kinesis oznacz ruch), stąd też często używana jest jej inna nazwa gimnastyka lecznicza bądź też ćwiczenia usprawniające. Opiera się na założeniu, iż ruch jest naturalnym impulsem prowadzącym do zmian w miejscach chorobo zmienionych.
 

Wykonujemy następujące zabiegi:

Masaż leczniczy


Jest najprawdopodobniej jedną z najstarszych form terapii znanych człowiekowi. Odpowiednio wyszkolony masażysta za pomocą bodźców mechanicznych (dotyku) stymuluje mięśnie, skórę oraz stawy pacjenta łagodząc dolegliwości bólowe.
 

Wykonujemy następujące zabiegi:

Fala uderzeniowa

Jest to nowoczesna, nieinwazyjna i wysoce skuteczna metoda leczenia wielu dolegliwości mięśniowych, schorzeń ścięgnień, więzadeł czy torebek stawowych. Fala akustyczna przenika przez warstwę skóry i dociera do miejsc zmienionych chorobowo (odpowiedzialnych za odczuwanie bólu), stymuluje i wspomaga proces regeneracji na obszerze poddanym terapii.
 

Zobacz jak skutecznie walczyć z bólem narządów ruchu?

AKTUALNOŚCI

27.06

Numer telefonu Rumia

Z powodu awarii lini telefonicznej, chcąc połączyć się z placówką w Rumi, prosimy o wybieranie numeru telefonu 58 72 72 172. Za utrudnienia przepraszamy.
02.05

Pracownia RTG nieczynna

Drodzy Pacjenci, informujemy, że od dnia 02.05.2017r. RTG Kostno-Płucne jest nieczynne (zdjęcia pantomograficzne wykonywane są bez zmian). Pacjenci POZ z naszej placówki mogą zrobić RTG Kostno-Płucne w Vita Med Centrum Opieki Medycznej Sp. z o.o. mieszczącym się w Gdyni przy ulicy Wejherowskiej 59. Telefon do pracowni RTG: 58 623 36 37 Badania wykonywane są w dniach: pon-czw
14.04

Wesołych Świąt

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz odpoczynku w rodzinnym gronie życzy zespół Centrum Medyczno-Stomatologicznego IMED
więcej aktualności
zarejestruj się online rejestracja online
zadzwoń Rumia: 58 672 11 02
zadzwoń Gdynia: 58 72 72 172