535 230 771
Gdzie jesteśmy?
ul. Niemena 2, Gdynia

PAKIET STOMATOLOGICZNY

“TWÓJ PIĘKNY UŚMIECH”

450 ZŁ

199 ZŁ

czyli wizyta, która obejmuje rozmowę z Pacjentem, badanie, oraz omówienie zdjęć radiologicznych. Jest to czas na wstępne rozpoznanie, postawienie diagnozy oraz rozwianie Waszych wątpliwości.

Cena regularna:  50 zł

czyli dokładna ocena stanu Twojego uzębienia. Zdjęcie pantomograficzne (panoramiczne) umożliwia uchwycenie zmian próchnicowych zębów, szczególnie na powierzchniach, które są niedostępne podczas rutynowego badania, a mianowicie powierzchniach stycznych oraz w obrębie korzeni. Daje dokładny obraz stanu poszczególnych struktur łuków zębowych i żuchwy.

Cena regularna:  60 zł

czyli usuwanie za pomocą ultradźwięków kamienia nazębnego (złogów naddziąsłowych ze wszystkich zębów). Skaling zapobiega chorobom przyzębia i likwiduje przykry zapach z ust, będący wynikiem działania bakterii zgromadzonych w kamieniu.

Cena regularna:  100 zł

czyli usuwanie osadu nazębnego i przebarwień mieszaniną wody i powietrza z dwuwęglanem sodu.

Cena regularna:  150 zł

czyli usuwanie osadu i przebarwień miękkimi szczoteczkami i pastą polerującą. Po zabiegu zęby stają się jaśniejsze i gładsze, dzięki czemu powstawanie nowych przebarwień jest utrudnione.

Cena regularna:  30 zł

czyli aplikowanie na oczyszczone zęby roztworu fluoru w postaci żelu za pomocą jednorazowych łyżek. Fluor, przenikając do szkliwa, wzmacnia zęby i zmniejsza ryzyko powstania próchnicy

Cena regularna: 60 zł

Skontaktuj się z nami
i zapisz się
na wizytę

[contact-form-7 404 "Not Found"]