JOANNA KAROLAK

lekarz dentysta

stomatologia dziecięca
chirurgia
leczenie w narkozie

Joanna Karolak – jestem lekarzem dentystą pasjonującym się stomatologią od wielu lat. Absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. W swojej wieloletniej praktyce najbardziej lubię kontakt z ludźmi, a widok radosnego uśmiechu po zakończonym leczeniu sprawia mi największą satysfakcję. Pracuję zarówno z dorosłymi, jak i z małymi Pacjentami. Do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, biorąc pod uwagę jego potrzeby, obawy oraz marzenia o zdrowym pięknym uśmiechu.
W codziennej praktyce stomatologicznej zajmuję się:

  • stomatologią dorosłych – wykonuję zabiegi ze stomatologii zachowawczej i estetycznej. Zajmuję się profilaktyką próchnicy, leczeniem, protetyką oraz ulubioną chirurgią (ekstrakcjami zębów).
  • stomatologią dziecięcą – która jest jedną z moich ulubionych dziedzin. Przeprowadzam zarówno wizyty adaptacyjne, jak i leczenie zębów mlecznych oraz stałych.

Pracuję również w sedoanalgezji (znieczuleniu ogólnym) u dorosłych i dzieci przy asyście anestezjologa – „Jest to odpowiedzialne zadanie dla nas lekarzy… ale z wielkimi korzyściami dla Pacjenta. Pacjent w sedoanalgezji może mieć wykonanych kilka procedur na jednej wizycie, bez strachu i bólu”.