JOANNA KAROLAK

lekarz dentysta

stomatologia dziecięca
chirurgia
leczenie w narkozie

Joanna Karolak – lekarz dentysta pasjonujący się stomatologią od wielu lat. Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu. W swojej wieloletniej praktyce najbardziej lubi kontakt z ludźmi, a widok radosnego uśmiechu po zakończonym leczeniu sprawia jej jeszcze największą satysfakcję. Pracuje zarówno z dorosłymi, jak i z małymi Pacjentami. Do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie, biorąc pod uwagę jego potrzeby, obawy oraz marzenia o zdrowym pięknym uśmiechu.
W codziennej praktyce stomatologicznej zajmuje się:

  • stomatologią dorosłych – wykonuje zabiegi ze stomatologii zachowawczej i estetycznej. Zajmuje się profilaktyką próchnicy, leczeniem, protetyką oraz ulubioną chirurgią (ekstrakcjami zębów).
  • stomatologią dziecięcą – która jest jedną z jej ulubionych dziedzin. Przeprowadza zarówno wizyty adaptacyjne, jak i leczenie zębów mlecznych oraz stałych.

Pracuje również w sedoanalgezji (znieczuleniu ogólnym) u dorosłych i dzieci przy asyście anestezjologa. Jak sama mówi “Jest to odpowiedzialne zadanie dla nas lekarzy… ale z wielkimi korzyściami dla Pacjenta. Pacjent w sedoanalgezji może mieć wykonanych kilka procedur na jednej wizycie, bez strachu i bólu”.