ALICJA GRZEJDAK

higienistka stomatologiczna

Jestem absolwentką Sopockich Szkół Medycznych. Od 2018 roku zajmuję się wykonywaniem profesjonalnej higienizacji jamy ustnej, a także wybielaniem zębów czy usuwaniem przebarwień na ich powierzchni (infiltracją Icon). Pracuję w porozumieniu z lekarzami z różnych specjalizacji stomatologicznych, takich jak chirurgia, pedodoncja, ortodoncja, protetyka, dla których prowadzę Pacjenta pod względem higieny jamy ustnej.

Będąc świadomą faktu, iż współczesna stomatologia ciągle pędzi na przód, a mnogość rozwiązań oraz nowoczesnych technologii zmienia się z roku na rok staram się na bieżąco poszerzać swoją wiedzę na branżowych konferencjach, sympozjach, kursach oraz webinarach.

Zależy mi aby Pacjent w gabinecie czuł się zrelaksowany, a jego wizyta w gabinecie higieny odbywała się w komfortowych warunkach, dlatego do każdego podchodzę indywidualnie. Największą przyjemność sprawia mi rozmowa z Pacjentem dotycząca dbałości o  jego uśmiech, a największą nagrodą jest dla mnie brak pracy ;) przy wizycie kontrolnej. Każdy zabieg higienizacji wykonuję ze starannością i precyzją.

Prywatnie interesuję się fotografią, muzyką i podróżami.