Dagmara Aleksandrowicz

lekarz dentysta

DAGMARA

ALEKSANDROWICZ

stomatologia dziecięca
stomatologia zachowawcza
chirurgia stomatologiczna

Ukończyłam Wydział Lekarsko-Dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Z Centrum Medyczno-Stomatologicznym IMED związana jestem od początku swojej pracy zawodowej, w której szczególnie dużo czasu poświęcam małym Pacjentom. Moje zainteresowania zawodowe to przede wszystkim estetyczna stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca oraz chirurgia. Jestem członkinią Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej oraz grupy Success Stairs Microscope Dentistry.
Dużym wyzwaniem jest dla mnie praca z pacjentami cierpiącymi na lęk przed leczeniem stomatologicznym. Wspólnie pracujemy na sukces, a efekt naszych działań przynosi mi ogromną satysfakcję i staje się motywacją do dalszej pracy i rozwoju zawodowego. Swoje zamiłowanie do chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej realizuje podczas pracy w Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala Vincentego a Paulo w Gdyni.
W wolnych chwilach spędzam czas z rodziną, biegam i słucham muzyki. Uwielbiam podróże kulinarne, z których przywożę nowe inspiracje do mojej kuchni. Prywatnie mama czteroletniego Janka.