Loading...

PROTETYKA

korony, mosty, protezy, licówki

Protetyka 2018-06-04T13:29:53+00:00

Project Description

Protetyka Gdynia | Rumia

Współczesna protetyka to już nie tylko odbudowa utraconych lub znacznie uszkodzonych zębów.

Protetyka stomatologiczna oraz nowoczesna stomatologia daje nam nieograniczone możliwości poprawy estetyki uśmiechu oraz przywraca komfort i radość życia.

Niepełne uzębienie wywiera znaczący wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Dlatego też, w naszym Centrum Medycznym zdajemy sobie sprawę, że Twój uśmiech to Twoja wizytówka i w związku z tym chcemy abyś czuł się wyjątkowo.

protetyka-gdynia-1

bezpieczeństwo

Na samym początku chcielibyśmy poznać stan Twojego zdrowia. W tym celu dokładnie zbadamy Twoje uzębienie wykorzystując przy tym swoją wiedzę, długoletnie doświadczenie oraz najnowszy sprzęt diagnostyczny. Jesteśmy świadomi, jak istotne jest prawidłowe zaplanowanie leczenia, tak abyś nie tylko mógł się cieszyć zdrowym i pięknym uśmiechem, ale również czuł się z nim bezpiecznie i komfortowo.

protetyka-gdynia-2

planowanie

Będąc na bieżąco ze światowymi trendami w dziedzinie protetyki, zdajemy sobie sprawę, że odbudowa idealnego uśmiechu to połączenie dwóch czynników:

  • estetyki – czyli dbałości by odtworzony ząb był odpowiedniego kształtu, struktury oraz barwy.
  • funkcjonalności – czyli przywróceniu prawidłowej czynności narządu żucia.

Dlatego przestawimy Tobie kilka indywidualnie dobranych rozwiązań, a następnie wybierzemy to, które w największym stopniu spełni Twoje oczekiwania.

protetyka-gdynia-3

technika

Wykonując prace protetyczne chcemy mieć pewność, że rozwiązanie, które Wam proponujemy stoi na światowym poziomie. Dlatego w zakresie protetyki współpracujemy z renomowanym laboratorium, gdzie technicy traktują swoją pracę jak pasję. Efektem czego jest połączenie precyzji z materiałami o najwyższej trwałości, co ma przełożenie na efekt estetyczny trwający przez lata.

Wykonujemy następujące rodzaje wypełnień protetycznych:

protetyka gdynia

0
gabinetów stomatologicznych
0
lekarzy stomatologów
0
prac protetycznych

korony, mosty, protezy stomatologiczne gdynia

protetyka gdynia korona stomatologiczna

Czym jest korona?

Korona jest to rodzaj uzupełnienia protetycznego jednozębowego. Stosowana jest w przypadku gdy znaczna część zęba uległa uszkodzeniu w wyniku:

Jest ona nakładana na oszlifowany wcześniej ząb lub implant. Tworzy pewien rodzaj czapeczki, która precyzyjnie odtwarza anatomiczny kształt zęba oraz przywraca jego prawidłową funkcję.

Oprócz funkcji wzmocnienia korona pełni również rolę estetyczną korygując kształt oraz barwę zęba przywracając jej posiadaczowi zdrowy uśmiech.

W naszym Centrum podążamy za światowymi standardami łącząc trwałość z czynnikiem estetycznym, dlatego w naszej ofercie znajdziecie zarówno korony licowane porcelaną, jak i korony pełnoceramiczne (wykonane w całości z porcelany). Pacjentom o najwyższych wymaganiach polecamy zwłaszcza korony pełnoceramiczne charakteryzujące się trwałością, naturalną przeziernością, precyzją dopasowania oraz biokompatybilnością.

protetyka gdynia most stomatologiczny

Czym jest most?

protetyka gdynia proteza stomatologiczna

Czym jest proteza stomatologiczna?

protetyka stomatologiczna licówka stomatologiczna

Czym jest licówka?

Zadzwoń do nas