Loading...
Modelowanie Ust2018-01-17T22:16:11+00:00

Project Description

Pełne, wydatne i zmysłowe – to najczęściej pojawiające się odpowiedzi na pytanie o wygląd idealnych ust. Kiedy mają odpowiednią wielkość, kształt oraz nawilżenie przyciągają spojrzenia i są ozdobą każdej kobiety. Dodają twarzy atrakcyjności oraz delikatnie podkreślają kobiecość, powodują, że ich właścicielka czuje się pewniejsza i bardziej zadowolona z życia.

Niestety wraz z upływem czasu usta tracą swą jędrność i elastyczność, zmienia się ich kontur a kąciki opadają ku dołowi. Dodatkowo pojawiające się zmarszczki nad górną wargą powodują, że twarz wygląda na starszą niż jest w rzeczywistości.

Wszystkie te problemy można rozwiązać w sposób całkowicie bezpieczny i bezbolesny, bez konieczności używania skalpela – wystarczy podać wypełniacz z kwasu hialuronowego.

czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest substancją, która w sposób naturalny występuje w organizmie człowieka. Jego główne zadanie to utrzymywane wody w tkankach (1 cząsteczka kwasu hialuronowego wiąże do 250 cząsteczek wody). W parze z włóknami elastyny i kolagenu decyduje o stanie skóry, jej sprężystości, elastyczności oraz gładkości. Z wiekiem jego ilość ulega zmniejszeniu.

Kwas hialuronowy stosowany w uznanych, markowych preparatach powstaje w procesie biotechnologicznym, w swoim składzie nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego, ma odpowiedni stopień oczyszczenia – jest całkowicie bezpieczny dla organizmu.

wskazania oraz przeciwwskazania do zabiegu kwasem hialuronowym

  • Zwiększenie objętości czerwieni wargowej (zbyt małe lub zbyt wąskie usta)
  • Modelowanie konturu ust
  • Starzenie się ust (zmarszczki wokół ust – zmarszczki „palacza”, opadające kąciki ust)
  • Okres ciąży oraz karmienia piersią
  • Stan zapalny skóry (opryszczka, trądzik)
  • Skłonność do powstawania blizn przerostowych (keloidów)
  • Choroby układu immunologicznego
  • Choroby nowotworowe
  • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy
zdjęcie modelowanie i powiększanie ust Gdynia

zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu usta mogą być lekko opuchnięte. Docelowy kształt zostanie osiągnięty po ok. 2-3 dniach. W międzyczasie zaleca się unikanie nadmiernych odkształceń mimicznych oraz nie dotykanie i nie masowanie miejsc, w które wstrzykiwany był preparat. Zaleca się również unikanie silnego nasłonecznienia (solarium), oraz nagrzewania (sauna).

czy zabieg jest bolesny?

Nie, zabiegi przeprowadzane z użyciem kwasu hialuronowego nie są bolesne. Przed rozpoczęciem zabiegu lekarz znieczula okolicę skóry poddawaną leczeniu. Zazwyczaj stosowany jest preparat w formie kremu o działaniu znieczulającym zawierającym lidokainę (substancję znieczulającą) – Emla. Dodatkowo możemy zaproponować znieczulenie przewodowe (tzw. dentystyczne).

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu i utrzymuje się najczęściej od 6 do 12 miesięcy. Po tym czasie kwas hialuronowy ulega naturalnemu i całkowitemu wchłonięciu (biodegradacji).

IMIĘ I NAZWISKO

E-MAIL
NUMER TELEFONU

PREFEROWANA DATA I GODZINA

Zadzwoń do nas