Project Description

powiększanie ust gdynia

powiększanie ust gdynia kwas hialuronowy
powiększanie ust gdynia kwas hialuronowy

Pełne, wydatne i zmysłowe – to najczęściej pojawiające się odpowiedzi na pytanie o wygląd idealnych ust. Kiedy mają odpowiednią wielkość, kształt oraz nawilżenie przyciągają spojrzenia i są ozdobą każdej kobiety. Dodają twarzy atrakcyjności oraz delikatnie podkreślają kobiecość, powodują, że ich właścicielka czuje się pewniejsza i bardziej zadowolona z życia.

Niestety wraz z upływem czasu usta tracą swą jędrność i elastyczność, zmienia się ich kontur a kąciki opadają ku dołowi. Dodatkowo pojawiające się zmarszczki nad górną wargą powodują, że twarz wygląda na starszą niż jest w rzeczywistości.

Wszystkie te problemy można rozwiązać w sposób całkowicie bezpieczny i bezbolesny, bez konieczności używania skalpela – wystarczy podać wypełniacz z kwasu hialuronowego.

Czym jest kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest substancją, która w sposób naturalny występuje w organizmie człowieka. Jego główne zadanie to utrzymywane wody w tkankach (1 cząsteczka kwasu hialuronowego wiąże do 250 cząsteczek wody). W parze z włóknami elastyny i kolagenu decyduje o stanie skóry, jej sprężystości, elastyczności oraz gładkości. Z wiekiem jego ilość ulega zmniejszeniu.

WSKAZANIA ORAZ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGÓW KWASEM HIALURONOWYM

wskazania

  • Zwiększenie objętości czerwieni wargowej (zbyt małe lub zbyt wąskie usta)

  • Modelowanie konturu ust

  • Starzenie się ust (zmarszczki wokół ust – zmarszczki „palacza”, opadające kąciki ust)

przeciwwskazania

  • Okres ciąży oraz karmienia piersią

  • Stan zapalny skóry (opryszczka, trądzik)

  • Skłonność do powstawania blizn przerostowych (keloidów)

  • Choroby układu immunologicznego

  • Choroby nowotworowe

  • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy

powiększanie ust gdynia

zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu usta mogą być lekko opuchnięte. Docelowy kształt zostanie osiągnięty po ok. 2-3 dniach. W międzyczasie zaleca się unikanie nadmiernych odkształceń mimicznych oraz nie dotykanie i nie masowanie miejsc, w które wstrzykiwany był preparat. Zaleca się również unikanie silnego nasłonecznienia (solarium), oraz nagrzewania (sauna).

jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu i utrzymuje się najczęściej od 6 do 12 miesięcy. Po tym czasie kwas hialuronowy ulega naturalnemu i całkowitemu wchłonięciu (biodegradacji). powiększanie ust gdynia

czy zabieg jest bolesny?

Nie, zabiegi przeprowadzane z użyciem kwasu hialuronowego nie są bolesne. Przed rozpoczęciem zabiegu lekarz znieczula okolicę skóry poddawaną leczeniu. Zazwyczaj stosowany jest preparat w formie kremu o działaniu znieczulającym zawierającym lidokainę (substancję znieczulającą) – Emla. Dodatkowo możemy zaproponować znieczulenie przewodowe (tzw. dentystyczne).

powiększanie ust gdynia

Kwas hialuronowy stosowany w uznanych, markowych preparatach powstaje w procesie biotechnologicznym, w swoim składzie nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego, ma odpowiedni stopień oczyszczenia – jest całkowicie bezpieczny dla organizmu.

powiększanie ust gdynia modelowanie ust

ODMŁADZAJ nie tylko usta ale także ich okolicę

MODELUJ kształt ust oraz kształt łuku kupidyna

WYRÓWNAJ DYSPROPORCJE  uzyskaj idealną harmonię pomiędzy dolną a górną wargą

PODNIEŚ KĄCIKI SWOICH UST  nadaj twarzy łagodny oraz pogodny wygląd

PODKREŚL KONTUR UST  nadaj im wyrazisty kształt

NAWILŻAJ  zwiększ swój komfort i popraw wygląd swoich ust

POPRAW KOLORYT uzupełnij wcześniejsze efekty wymodelowania oraz nawilżenia

Umów się na wizytę

IMIĘ I NAZWISKO

E-MAIL
NUMER TELEFONU

PREFEROWANA DATA I GODZINA