CM IMED CM IMED CM IMED Rumia CM IMED Rumia
Stomatologia bez bólu - ICON
Stomatolog, dentysta Rumia
wypełnienie bez wiercenia?
Kolposkopia Rumia - zdjęcie kolposkopu

Kolposkopia Rumia - bez strachu

niezawodna profilaktyka w walce z rakiem!
dowiedz się więcej
USG bioderek Rumia, zadbaj o stawy swojego dziecka
napis USG bioderek Rumia
zadbaj o stawy Twojego dziecka
dowiedz się więcej
 

Aleksandra Majda (Fizjoterapeuta)Ukończyła studia licencjackie na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku, a następnie kontynuowała naukę na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie zdobyła z sukcesem tytuł magistra.
Doświadczenie zawodowe zdobywała na praktykach zawodowych m.in w Salubre Centrum Rehabilitacji i Masażu, a także w Benedico-Medico Rehabilitacja i Odnowa Biologiczna oraz Rehasport Clinic. Od 2016 roku jest rehabilitantką w CM IMED w Rumi, gdzie z sukcesem zajmuje się Pacjentami wymagającymi rehabilitacji.


Ukończone szkolenia, kursy:
  • Kinesiology Taping
  • Masaż tkanek głębokich z rozluźnianiem mięśniowo-powięziowym
  • PNF podstawowy
  • OMT Kaltenborn-Evjenth (w trakcie)

AKTUALNOŚCI

27.06

Numer telefonu Rumia

Z powodu awarii lini telefonicznej, chcąc połączyć się z placówką w Rumi, prosimy o wybieranie numeru telefonu 58 72 72 172. Za utrudnienia przepraszamy.
02.05

Pracownia RTG nieczynna

Drodzy Pacjenci, informujemy, że od dnia 02.05.2017r. RTG Kostno-Płucne jest nieczynne (zdjęcia pantomograficzne wykonywane są bez zmian). Pacjenci POZ z naszej placówki mogą zrobić RTG Kostno-Płucne w Vita Med Centrum Opieki Medycznej Sp. z o.o. mieszczącym się w Gdyni przy ulicy Wejherowskiej 59. Telefon do pracowni RTG: 58 623 36 37 Badania wykonywane są w dniach: pon-czw
14.04

Wesołych Świąt

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz odpoczynku w rodzinnym gronie życzy zespół Centrum Medyczno-Stomatologicznego IMED
więcej aktualności
zarejestruj się online rejestracja online
zadzwoń Rumia: 58 672 11 02
zadzwoń Gdynia: 58 72 72 172