CM IMED CM IMED CM IMED Rumia CM IMED Rumia
Stomatologia bez bólu - ICON
Stomatolog, dentysta Rumia
wypełnienie bez wiercenia?
Kolposkopia Rumia - zdjęcie kolposkopu

Kolposkopia Rumia - bez strachu

niezawodna profilaktyka w walce z rakiem!
dowiedz się więcej
USG bioderek Rumia, zadbaj o stawy swojego dziecka
napis USG bioderek Rumia
zadbaj o stawy Twojego dziecka
dowiedz się więcej
 

O nas

CENTRUM MEDYCZNO-STOMATOLOGICZNE IMED

 
zdjęcie frontu Centrum Medyczno-Stomatologiczne IMED Rumia
Pod jednym dachem zgromadziliśmy całą niezbędną wiedzę oraz specjalistów, aby móc otoczyć pacjenta całościową opieką medyczną. Nasi pacjenci mogą skorzystać z porady w zakresie:
  • Podstawnej Opieki Zdrowotnej (POZ),
  • konsultacji specjalistycznych,
  • porad dentystycznych,
  • rehabilitacji,
  • diagnostyki obrazowej (RTG, USG),
  • badań laboratoryjnych.

MISJA


Naszą ideą było stworzenie miejsca, gdzie zadbamy o największą wartość jaką jest zdrowie każdego z nas. W CM-S IMED podzielamy holistyczny pogląd, że organizm ludzki jest całością, a przypadłości, które utrudniają nam życie należy rozważać na zasadzie cyklu wzajemnych powiązań a nie na poziomie jednostkowym. Stąd też dużą wagę przykładamy do współpracy oraz komunikacji pomiędzy poszczególnymi lekarzami, specjalistami w całym procesie leczenia. Chcemy aby Pacjent, który nam zaufał, odczuł, że leczący go ludzie to eksperci, którzy działają z przekonaniem, że „zdrowie chorego najwyższym prawem” .

Centrum Medyczno-Stomatologiczne IMED – Twój świadomy wybór.

BEZ BARIER

 
Znak inwalidy bez barierZdajemy sobie sprawę, z codziennych zmagań osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich, bądź też o lasce. Dlatego nasze Centrum Medyczne zostało zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić oraz uprzyjemnić im przebywanie w naszej placówce. Dojazd samochodem pod same drzwi, delikatny podjazd oraz dwa piętra pomiędzy którymi kursuje winda.

KONTRAKT Z NFZ


W ramach kontraktu podpisanego z Narodowym Funduszem Zdrowia oferujemy bezpłatne świadczenia medyczne oraz opiekę w zakresie:

Podstawowej Opieki Zdrowotnej:
Rehabilitacji:
Stomatologii:

PARTNERZY

 
Allianz LogoSignal Iduna logoSaltus logoMedica Polska logoSkok Ubezpieczenia logoTourMedica logoEnel-Med logoTUZdrowie logoBlend-a-med logo

AKTUALNOŚCI

27.06

Numer telefonu Rumia

Z powodu awarii lini telefonicznej, chcąc połączyć się z placówką w Rumi, prosimy o wybieranie numeru telefonu 58 72 72 172. Za utrudnienia przepraszamy.
02.05

Pracownia RTG nieczynna

Drodzy Pacjenci, informujemy, że od dnia 02.05.2017r. RTG Kostno-Płucne jest nieczynne (zdjęcia pantomograficzne wykonywane są bez zmian). Pacjenci POZ z naszej placówki mogą zrobić RTG Kostno-Płucne w Vita Med Centrum Opieki Medycznej Sp. z o.o. mieszczącym się w Gdyni przy ulicy Wejherowskiej 59. Telefon do pracowni RTG: 58 623 36 37 Badania wykonywane są w dniach: pon-czw
14.04

Wesołych Świąt

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz odpoczynku w rodzinnym gronie życzy zespół Centrum Medyczno-Stomatologicznego IMED
więcej aktualności
zarejestruj się online rejestracja online
zadzwoń Rumia: 58 672 11 02
zadzwoń Gdynia: 58 72 72 172